Dit schattige setje zag ik vorige week bij Douglas liggen. In een grote bak, voor een mooi prijsje van € 6,99. Ze hadden allerlei verschillende kleuren, van roze tot rood, lila tot bruin. Ik besloot dit lila setje mee te nemen. Er zit een lipgloss en nagellak in met dezelfde kleur. How cute? Nooit meer twijfelen of je lipgloss en nagellak wel matched.. klinkt ideaal!
Ik besloot om een setje mee te nemen en te testen voor jullie. Lees dus snel verder!
Dit setje heeft de naam Nice 78, dat is dus de kleur van de nagellak en de bijpassende lipgloss. De nagellak heeft een inhoud van 7ml (voor de vergelijking, in een Catrice nagellak zit 10ml) en in de lipgloss zit 6,5ml. Het zijn dus geen mini’s, maar full size producten in dit setje.
Ik begin met de nagellak. Het is een mooi flesje, typisch W.I.C. nagellak van Herôme. Het kwastje lijkt er fijn en de nagellak blijft een aantal dagen zitten zonder te chippen, en dat zelfs zonder topcoat. Nice 78 is een leuk, lila kleurtje wat ik erg zomers vind. De nagellak brengt erg makkelijk aan en droogt snel. Kortom, een prima nagellak, maar dat zijn we onderhand wel gewend van Herôme 😉 Je hebt twee laagjes nodig voor een mooie dekking.
De lipgloss is in dezelfde kleur, en is erg fijn om aan te brengen. De lipgloss heeft een sponsapplicator en de lipgloss is erg gepigmenteerd. En nog een pluspunt is dat de lipgloss absoluut niet plakt! Hij blijft echter niet lang zitten, hooguit een uur. Maar met het lekkere geurtje wat er aan zit, is het ook geen straf deze vaak aan te brengen.
Dit is wat Herôme zegt over de lipgloss:
“Herôme W.I.C. Lipgloss bestaat uit meer dan 30 verschillende kleuren die prachtige volle en glanzende lippen creëren. De lipgloss werk daarnaast ook verzorgend. Dankzij de toevoeging van vitamine E wordt de dunne huid van de lippen gehydrateerd en geëgaliseerd. De zachte textuur van Herôme W.I.C. Lipgloss zorgt er vervolgens voor dat de lipgloss comfortabel aanvoelt en niet plakt.”
Herôme W.I.C. Matching Lipgloss & Nailpolish is te koop bij Douglas filialen voor € 6,99, de lipgloss is los op de online site van Herôme te koop.
Ik had ze ook al zien liggen en moet eerlijk zeggen dat ik er van opkeek dat Herôme ook lipgloss verkocht 🙂 Niet verwacht! Grappige combi!
Leuk setje!
Leuk setje! Het lakje zit er erg mooi uit, zelf zou ik niet zo snel paar op mijn lippen doen.
met jouw eens! maar ik denk dat je het gewoon eens voor de lol moet doen om te kijken hoe het staat.
xx
Ziet er leuk uit, lief kleurtje.
Erg leuke kleur! Mooi ook dat het bij elkaar past.
Leuk setje! Vooral de gloss is prachtig.
Leuk artikel heb je weer geschreven. De setjes heb ik overigens ook bij Etos gezien. 😉
ziet er allebei goed uit 😀
Wat grappig zo'n setje! Leuke kleur ook! 😀
Oeh echt heel erg mooi! Heb deze producten nog nooit zien liggen.
De lakje is mooi kleur maar de gloss niet zo vind ik
Je hebt echt lelijke nagels! dat je daar foto's van maakt!:S
Waarschijnlijk ben jij ook niet perfect 😉
Doe normaal ze heeft net mooie nagels!
@ Luna: Doe even normaal.
Leuk setje en leuk kleurtje ook! Misschien toch maar even op en neer naar de Douglas!:P
Mooi setje! 😀
Wat een leuk setje! Ik vind het een prachtig kleurtje.
En je hebt trouwens mooie nagels xp
Erg leuk! Mooie kleurtjes, en die lipgloss lijkt me ook wel fijn!
Ik heb geen lelijke nagels gezien, wel iemand met een tamelijk lelijk innerlijk *uche uche*. Lieve kleurtjes zijn het! Leuk setje 🙂
Wat gaaf zo'n setje! *Hebben!* De lipgloss ziet er super mooi uit ^^
Wat een leuk setje! En wat goedkoop ook :D! Meestal kost een lakje van Herome al 7,50, en nu met lipgloss maar 6,99, wauw! Mooie kleur ook. 🙂
Leuk artikel&setje net als altijd!:D
Mooi kleurtje!
Ik zag ze ook liggen heb het toch maar niet gekocht, kleurenn waren niet zo mooi
Wat een leuk setje! Ik heb deze setjes nog niet zien liggen maar vind ze wel erg leuk! Leuke combi! 🙂
Wat leuk zeg! Die nagellakjes zijn super! Heb er meerdere van!
Mooi kleurtje, moet denken aan snoepjes 😀
Wat een mooie lippengloss, dat lakje is ook heel mooi.
Liefs, xxxx
Leuk setje, had alleen de lipgloss wat mooier verwacht op je lippen qua kleur! Maar het is wel een voordeel setje! De nagellak kost normaal toch alleen al €6,99?
Mijn moeder werkte vroeger bij de bonaterie (weet niet of ik het goed schrijf) en in haar tijd (30 jaar terug) was je niets als je nagels en lippen niet matchde dus verkochten ze het ook in setjes grappig dat dat terug is
Leuk idee om een gloss en een nagellak dezelfde kleur hebben. Ben er zeker van, dat andere merken zoals Dior dat ook zullen kopiëren.
Heb net de nagellaken van Dior op mijn blog getest, en ik vond ze ook leuk,
Zie http://www.outfit-of-the-day.be
Mooie kleur, staat je goed!! Ik heb ook een setje in een donkerrode kleur.
Leuk setje! Ik ga denk ik v/d ook maar langs Douglas om te kijken of ze de setjes nog hebben. €6,99 vind ik ook echt mee vallen.
Grappig zo'n setje. Ook totaal niet verwacht dat herome lipgloss ging producren.