Zoals je in één van de vorige blogposts al kon lezen, had ik een MNY pakket gekregen bij m’n abonnement op de Fancy. Hier zaten ook 4 oogschaduws in, in de kleuren #729, #120, #533 en #433. Deze ga ik vandaag voor jullie swatchen!
Eerst de kleuren #729 en #533.
Dit is een groene en een paarse oogschaduw. Niet helemaal mijn kleuren, maar je kunt er ongetwijfeld mooie looks mee maken. De oogschaduws voelen een beetje creamy aan met je vinger, echter met een kwastje komt er veel losse poeder van af. Goed afdeppen dus, of een sponsapplicator gebruiken!
En de kleuren #433 en #120.
Dit zijn helemaal mijn kleuren, want ik draag een hoop bruine ooglooks. De donkerbruine heeft een mooie, subtiele gouden shimmer.
Foto’s van de pigmentatie:
*sorry voor de bewogen foto’s.. ik zag het later pas, ugh!* :blank:
Zoals je kunt zien, is de groene niet écht gepigmenteerd.. hij valt een beetje geel uit. De lichtbruine kleur geeft wel goed af, net als de donkere kleuren. Ik kan je wel aanraden om zeker een primer (oogschaduwbasis) te gebruiken met deze oogschaduw, want de oogschaduw is zonder primer erg snel vervaagt.
Wat betreft de donkere kleuren, de pigmentatie lijkt beter omdat de kleuren donkerder zijn.. maar helaas, nog niet de pigmentatie die ik had gehoopt.. hij is namelijk na het aanbrengen (en al helemaal na het blenden) lang niet zo intens qua kleur als je zou denken. Hij valt erg faal uit, en daarom.. geen supergoede pigmentatie!
Pluspunten:
– Fijn prijsje (€2,99 per stuk)
– Leuke kleuren in het assortiment
Minpunten:
– Slechte pigmentatie
Dus.. als ik een tip mag geven, spaar je 3 euro’s op en koop liever een goed palette.
Hebben jullie ook oogschaduw van MNY?
[five-star-rating]
Voor die prijs ga ik het zeker een keer proberen!
Ik heb er ook een paar van.
Een hele dag houd ik ook niet vol niet eens met oogschaduwbasis!
xxx.
Ik vind pigmentatie wel meevallen… je bent denk ik een van de eersten die dit een punt vinden
Voor die prijs valt het echt reuze mee
Het is best subtiel, maar toch heel bijzonder.
Maar toen kreeg ik een Esprit setje erbij.
Ik had trouwens vroeger ook een abonnement op Fancy
Mwah, ik vind het moeilijk.. als ik even niet naar de prijs kijk, dan vind ik toch dat hij goed afgeeft, maar heel snel weer vervaagt, de kleuren zijn lang niet zo intens als dat je zou denken. Vooral de lichte kleuren zie je amper.
Oeh wat mooi! Vooral de bruine kleur
De bruine tinten vind ik wel erg mooi
ik word niet zo vrolijk van de oogschaduws…. >.< wel van de blushes en lakjes ^^
Sorry, maar ik zie die post met wat je bij de fancy kreeg niet? wil je hem even linken? xxx
de donkerbruine vind ik wel fijn ^^