• Home
  • Online shops
  • Dierproefvrij
    • Deze merken testen op dieren
    • Deze merken testen niet op dieren
    • Vegan make-up merken
  • Handig
    • Beauty woordenboek
    • Ingrediënten uitleg
  • Site
    • Disclaimer
    • Zakelijk
  • Contact
Oh Fashion
  • Beauty & Make-up
    • Haarverzorging
    • Huidverzorging
  • Fashion
    • Schoenen Afterpay: Breid jouw collectie snel uit
      • Afterpay sneakers kopen doe je zo
      • Wat moet je weten over Shoeby Afterpay?
      • Waarom moet je bij Shoemixx Afterpay gebruiken?
      • Schuurman Sneakers Afterpay: Dit moet je weten
      • Sneakerbaas Afterpay: Altijd nieuwe sneakers beschikbaar
      • Ziengs Afterpay: Nieuwe schoenen voor iedere gelegenheid
    • Hoe kun je kleding met Afterpay kopen?
      • Bestel jouw kleding met WE Afterpay
      • Decathlon Afterpay: Alles voor het sporten
      • Kleertjes Afterpay: Dit moet je weten
      • Scapino Afterpay: Haal alles eenvoudig in huis
      • Wat moet je weten over Hunkemöller Afterpay? 
      • Wehkamp Afterpay: Bestel jouw producten eenvoudig 
      • Zara Afterpay: hoe kun je betalen? 
  • Lifestyle
  • Wonen
  • Travel
No Result
View All Result
Oh Fashion
  • Beauty & Make-up
    • Haarverzorging
    • Huidverzorging
  • Fashion
    • Schoenen Afterpay: Breid jouw collectie snel uit
      • Afterpay sneakers kopen doe je zo
      • Wat moet je weten over Shoeby Afterpay?
      • Waarom moet je bij Shoemixx Afterpay gebruiken?
      • Schuurman Sneakers Afterpay: Dit moet je weten
      • Sneakerbaas Afterpay: Altijd nieuwe sneakers beschikbaar
      • Ziengs Afterpay: Nieuwe schoenen voor iedere gelegenheid
    • Hoe kun je kleding met Afterpay kopen?
      • Bestel jouw kleding met WE Afterpay
      • Decathlon Afterpay: Alles voor het sporten
      • Kleertjes Afterpay: Dit moet je weten
      • Scapino Afterpay: Haal alles eenvoudig in huis
      • Wat moet je weten over Hunkemöller Afterpay? 
      • Wehkamp Afterpay: Bestel jouw producten eenvoudig 
      • Zara Afterpay: hoe kun je betalen? 
  • Lifestyle
  • Wonen
  • Travel
No Result
View All Result
Oh Fashion
No Result
View All Result

Review & unboxing: Bluxbox juni

by Evelien
25 juni 2016
in Beauty & Make-up, Beautyboxen, Huidverzorging, Reviews, Unboxing
10
Share on FacebookShare on Twitter

YASSSS, het is weer die tijd van de maand. Nee, ik heb niet over al huilend, met een kop vol krenten in bed liggend en ongesteld zijn. Ik heb het over de Bluxbox die rond de 23e geleverd wordt. En jongens, mocht je nog niet lid zijn, dan durf ik te wedden dat je dat over een half uur wel bent. De box van deze maand zit namelijk ramvol met nieuwe merken. Gewoon niet grappig meer. Kijk maar mee!

De BLUX box is een maandelijks beautybox die je thuis ontvangt. Wat erin zit is een verrassing, maar het is altijd op het gebied van beauty. Je ontvangt iedere maand een goedgevulde box met 4 tot 6 producten erin, zowel miniaturen als full size. Hij kost €14,95 per maand, je betaalt geen verzendkosten, en hij is maandelijks opzegbaar. Kijk voor meer informatie op de website van BLUX.

Prodent White Now Glossy Chic tandpasta (fullsize) – €3,99/75ml
Ik moet iets bekennen. Ik heb een ding met whitening tandpasta’s.. Ik zal nooit, maar dan ook nóóit, ‘normale’ tandpasta kopen zonder whitening erin. Ik ben er zelfs een beetje geobsedeerd door. Waar mijn vriend altijd de meest goedkope tandpasta in het schap koopt, moet ik altijd diegene hebben met de meeste beloftes. Mijn vorige whitening tandpasta is toevallig bijna op, dus.. ik ben zó blij met deze tube.

Dankzij de ultraglans kristallen in deze tandpasta, wordt het licht gereflecteerd waardoor je tanden witter lijken. Na 1x poetsen zelfs al! Hoe vaker je de tandpasta gebruikt, hoe witter je tanden worden. Aldus de verpakking. Ik ben reuze benieuwd, de beloftes klinken erg goed! P.S.: de tandpasta is donkerblauw met glitters!!!!!!!!! 😯

Ik heb de tandpasta direct geprobeerd en ik ben LYRISCH. Oke, je hele smoel is smurfenblauw, maar je adem is na het tandenpoetsen ZO LANG fris. Zelfs na twee bakken koffie had ik nog een frisse mond. Ik kan eerlijk zeggen dat dit de beste tandpasta is die ik heb gehad tot nu toe. Ik merk niet dat m’n tanden witter worden, maar alleen al voor het intens frisse gevoel zou ik hem hierna blijven kopen.

John Frieda Frizz Ease 10 Day Tamer Pre-Wash Treatment (fullsize) – €15,99/150ml
Oh, wat een leuk iets is dit! Je moet het aanbrengen op droog haar, sectie voor sectie, net zolang tot je hele haar ‘nat’ lijkt door het product. Dan laat je het 8 á 10 minuten zitten, spoel je het uit, en dan schijn je soepel, glanzend en pluisvrij haar te hebben tot wel 10 dagen lang. Hoe chill?

De substantie heeft een heerlijke geur, het ruikt naar een veel-te-duur kappersproduct. Er zou genoeg in zitten tot 5 behandelingen, maar dat is natuurlijk afhankelijk van de lengte en dikte van je haar. Wil je weten hoe dit product mij bevalt, laat het me weten in de reacties.

Dr Pierre Ricaud – Matin Radieuz – Actief Egaliserend Crème-Emulsie (fullsize) – €23,00/30ml
Altijd leuk, ’s ochtends ontwaken. Helemaal als de kreukels in je kop staan! Daarom prijzen we dit crèmetje extra hard aan, want het belooft ons porum te ontkreuken. Dit kan dankzij de aanspannende polymeren erin, die de huid gladstrijkt zodra je met je vingers de vloeistof aanbrengt. Tevens bevat het Hydrapulp om de huid flink te hydrateren.

De roze (yay!) vloeibare substantie is vrij geurloos en laat zich goed verdelen over het gezicht. Hij trekt vrij snel in, maar niet compleet. Je blijft een klein beetje een plakkerig gevoel houden, maar na een half uurtje is dat wel volledig weg. Kreukels heb ik zelf niet in mijn gezicht ’s ochtends, dus helaas kan ik dat niet testen voor je.

Codage Paris Scrubbing Cream (25ml) – €39,00/50ml
We mogen kennismaken met Codage, een luxe Frans merk. Of er zit een scrub in de box, of er zit een serum in. Ik heb de scrub, dat bestaat uit een rijke emulsie gemaakt van fijne rijst deeltjes, die onzuiverheden en dode huidcellen verwijderen.

Je dient ‘m te gebruiken op een droge huid, en dan ronddraaiende bewegingen te maken met je vingers totdat de substantie is geabsorbeerd. Dan voeg je wat water toe aan het gezicht om te gaan scrubben. Even afspoelen, droog deppen en je bent klaar. In de substantie zit o.a. sheaboter voor het hydrateren van de huid.

De witte, stevige en rijke substantie heeft een zeer fijne scrubkorrel erin. Ik ruik niet echt iets van een geurtje eraan, dus waarom parfum helemaal onderaan de lijst staat, is me een raadsel. De substantie trekt langzaamaan in, en het scrubben gaat op zeer milde wijze. Prima scrub dus.

Weleda Verzachtende Handcrème (10ml) & Douchecrème (20ml) – €7,99/50ml en €7,99/200ml
Twee producten van Weleda, altijd leuk! Allebei van de Almond Sensitive Skin lijn. De handcrème bevat biologische amandelolie die de huid kalmeert en langdurige hydratatie geeft. De body wash is een zeepvrije formule dat ook weer biologische amandelolie bevat, en de huid beschermt en uitdroging tegengaat. Beide producten zijn pH-huidneutraal en geschikt voor de zeer gevoelige huid!

De handcrème zit in een verschrikkelijk lief, babyroze tubetje met wit draaidopje. Als deze handcrème wangen had, had ik erin geknepen. De romige substantie heeft een enorm lekkere, zachte amandelbloesem geur en trekt snel in.

De douchecrème is ook heerlijk. Diezelfde zachte geur, die m’n huid zacht en soepel maakt zodra ik me afdroog. Hij is erg lief voor de huid en ik raad hem echt aan wanneer je niet van overheersende geurtjes houdt en/of als je een extreem gevoelige huid hebt.

Manna Kadar Fantasty 3-in-1 blush, highlighter / eyeshadow (fullsize) – €17,00/3g
Tot slot een blush/highlighter/eyeshadow van Manna Kadar. Als je naar de kleur en de swatch kijkt, zou je niet verwachten dat je deze als highlighter kan gebruiken.. Zo donker? Maar wanneer je ‘m aanbrengt is hij opeens oudroze van kleur. Hij is ook in laagjes op te bouwen, handig wanneer je hem als oogschaduw of blush gebruikt. Er zit een mooie subtiele shimmer in die dit product geschikt maakt voor bij elke look.

Ariane Inden Instant Beauty Upgrade – €35,00
Er zit ook nog een voucher in voor een half uur durende sessie waarin je alles komt te weten over huidverzorging, make-up en meer. Ook wordt jouw ‘mooiste make-up look’ ontdekt. Als ik dan naar de voucher kijk en zie dat ze blauwe oogschaduw tot aan de wenkbrauw aan hebben gebracht, denk ik: laat maar. Leuk extraatje hoor, maar voor mij is het niets!


Ik vind deze ramvolle box met nieuwe merken he-le-maal geweldig. Mijn favoriet? De tandpasta en de Weleda handcrème mini. Ik vind het erg leuk dat er nieuwe merken dit keer in de box zitten, zo kunnen we goed kennismaken met diverse merken in de grote beautywereld.

Welk product uit de box spreekt jou het meeste aan?

Misschien vind je deze artikelen ook interessant?
  • Unboxing: Deauty juli 2015
  • Unboxing & review: Limited Edition BLUX box
  • Unboxing: Bluxbox mei
  • Review & unboxing: Bluxbox augustus
  • Unboxing: Deautybox juni 2015
  • Tags: beautyboxbluxboxhuidverzorgingJunimakeupreviewunboxing

    Related Posts

    De voor- en nadelen van natuurlijke make-up
    Beauty & Make-up

    De voor- en nadelen van natuurlijke make-up

    Als vrouw gebruiken we regelmatig make-up, maar helaas is niet alles even goed voor onze huid. Sommige make-up bevat...

    by Evelien
    24 maart 2023
    mascara verwijderen
    Beauty & Make-up

    Mascara verwijderen: waarom het belangrijk is en hoe het te doen

    Mascara is een populaire make-up item dat veel vrouwen dagelijks gebruiken om hun wimpers te verlengen en versterken. Hoewel...

    by OhFashion
    11 januari 2023
    Rituals adventskalender
    Beauty & Make-up

    De Rituals Adventskalender 2022: The Ritual of Advent

    Oktober is alweer bijna ten einde en voor je het weet staat kerst 2022 weer voor de deur. Vóór...

    by OhFashion
    25 oktober 2022
    perfecte look
    Beauty & Make-up

    Geef jezelf de perfecte look 

    Staat er een feestje op de planning? Dan wil je hier ook op stralen. Dit kan alleen als je...

    by OhFashion
    19 oktober 2022
    Next Post

    Unboxing & review: Limited Edition BLUXbox (mei)

    Comments 10

    1. Babs says:
      7 jaar ago

      Mooi scrub, like! ik ben heel benieuwd naar John Frieda, apart product is dat zeg!

      Beantwoorden
    2. Nicole says:
      7 jaar ago

      Ik vind het echt zo een leuke box!

      Beantwoorden
    3. Annette says:
      7 jaar ago

      De oogschaduw zat ook in de Styletone en vind ik echt een topper. Het product van Dr. Pierre ricaud is favoriet bij mijn dochter, die heeft er al een aantal van versleten.

      Beantwoorden
    4. Hanne says:
      7 jaar ago

      Het kleurtje van de oogschaduw vind ik echt prachtig! :love:

      Beantwoorden
    5. Eva says:
      7 jaar ago

      Goed gevulde box! Weleda is een erg fijn merk!

      Beantwoorden
    6. Dhini says:
      7 jaar ago

      De oogschaduw is pretty. Leuk om een paar nieuw merken te ontdekken

      Beantwoorden
    7. femketje says:
      7 jaar ago

      die blush/oogschaduw <3

      Beantwoorden
    8. jeapiebel says:
      7 jaar ago

      Ik ben geinteresseerd in Dr Pierre Ricaud en Manna Kadar Fantasty 3-in-1 blush, highlighter / eyeshadow.

      Beantwoorden
    9. beautifulday4makeup says:
      7 jaar ago

      Grappig dat dit tandpasta een andere merknaam heeft in Nederland. In België heet deze Signal.

      Beantwoorden
    10. Deb says:
      7 jaar ago

      Wat een fijne inhoud! Toevallig dacht ik er van de week over om een whitening tandpasta te gaan halen. Deze van Prodent ziet er niet alleen chique uit maar is dus ook een schot in de roos qua werking. Ik vind de prijs nog wel meevallen dus ik wil ém zeker ook uitproberen!

      Ik ben ook erg benieuwd naar de Frizz Ease 10 Day Tamer Pre-Wash Treatment (hele mond vol!) van John Frieda aangezien ik zelf mega pluizig haar heb en altijd op zoek ben naar spul dat mijn wilde manen beter kan temmen. Dus.. review please 😉 !

      Beantwoorden

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Black Friday 2022Black Friday 2022
    Oh Fashion

    Samenwerken? Klik hier voor meer informatie.

    Menu

    • Beauty & Make-up
    • Fashion
    • Lifestyle
    • Wonen
    • Travel

    Volg ons

    No Result
    View All Result
    • Beauty & Make-up
      • Haarverzorging
      • Huidverzorging
    • Fashion
      • Schoenen Afterpay: Breid jouw collectie snel uit
        • Afterpay sneakers kopen doe je zo
        • Wat moet je weten over Shoeby Afterpay?
        • Waarom moet je bij Shoemixx Afterpay gebruiken?
        • Schuurman Sneakers Afterpay: Dit moet je weten
        • Sneakerbaas Afterpay: Altijd nieuwe sneakers beschikbaar
        • Ziengs Afterpay: Nieuwe schoenen voor iedere gelegenheid
      • Hoe kun je kleding met Afterpay kopen?
        • Bestel jouw kleding met WE Afterpay
        • Decathlon Afterpay: Alles voor het sporten
        • Kleertjes Afterpay: Dit moet je weten
        • Scapino Afterpay: Haal alles eenvoudig in huis
        • Wat moet je weten over Hunkemöller Afterpay? 
        • Wehkamp Afterpay: Bestel jouw producten eenvoudig 
        • Zara Afterpay: hoe kun je betalen? 
    • Lifestyle
    • Wonen
    • Travel

    Samenwerken? Klik hier voor meer informatie.