Online shops

Wil je jouw webshop erbij hebben staan, of weet je er eentje die absoluut niet mag ontbreken? Scroll dan helemaal naar beneden en laat de URL achter in een reactie! Wil je als webshop eigenaar een leuke review over je webshop geplaatst hebben of een samenwerking aangaan, contacteer me dan.

= aanrader
Laatste update: 8 juni 2022

Snel naar een categorie
» Beauty, make-up & gezondheid
» Groene webshops
» Parfumerieën
» Postorderbedrijven
» Online shops van winkels
» Kleding & Schoenen (NL)
» Kleding & Schoenen (Internationaal)
» Lingerie & Badmode
» Sieraden & Accessoires
» Tweehands & Vintage
» Hobby & Creatief
» Wonen, Interieur & Eten
» Gadgets & Elektronica
» Chinese webwinkels

Beauty, make-up & gezondheid
[comfort zone] www.comfortzone.nl
Alice & Jo www.alicejo.com/nl/makeup
A/N/G Cosmetics www.angcosmetics.com/nl/webshop
Apotheek Online www.apotheek-online.be
Argan Boetiek www.arganboetiek.nl
BarryM www.barrym.com
BB Cream Shop www.bbcreamshop.eu/nl
Beauty Bay www.beautybay.com
Beauty Fashion shop www.beautyfashionshop.nl
Beauty Producten Shop www.beautyproductenshop.nl
Beauty4sale www.beauty4sale.nl
Beauty88 www.beauty88.nl
Benefit Cosmetics www.benefitcosmetics.com
Bio’ty Lab www.biotylab.com
Blèzi Cosmetics www.blezi.com
BNH-Beauty www.bnh-beauty.nl
Boots nl.boots.com
Boozyshop www.boozyshop.nl
Bubbelfly www.bubbelfly.nl
Coastel Scents www.coastalscents.com
Cozy Favorites www.cozy-favorites.nl
DA www.da.nl
Dazzle Cosmetics www.dazzlecosmetics.nl
Dermarolling www.dermarolling.nl
Douglas www.douglas.nl
Dr. Pierre Ricaud Paris www.ricaud.com
Dr. van der Hoog webshop.drvanderhoog.nl
Drogist www.drogist.nl
Drogisterij www.drogisterij.net
Drogisterij Plus www.drogisterijplus.nl
Drogistplein www.drogistplein.nl
Embryolisse Nederland www.embryolisse-shop.nl
Eyeko www.eyeko.com
Exclusive Scents www.exclusivescents.nl
Farmaline www.farmaline.nl
Het Cosmeticahuis www.hetcosmeticahuis.nl
Honey and More www.honeyandmore.nl
ICI Paris XL www.iciparisxl.nl
Illamasqua www.illamasqua.com
Instapharma www.instapharma.be/anl
Janssen Cosmetics www.www.janssen-cosmetics.com/nl/
John Beerens Beautyshop www.johnbeerens.com
Kiehls www.kiehls.nl
Kiko Milano www.kikocosmetics.com/nl-nl/
Kleurlenzen Winkel www.kleurlenzenwinkel.nl
KOH www.kohcosmetics.com/nl/
Kruidvat www.kruidvat.nl
L’Occitane nl.loccitane.com
LOOkX www.lookx.nl
Lush www.lush.nl
Luxplus www.luxplus.nl
Luzzo Webshop www.luzzo.be
MAC Cosmetics www.maccosmetics.nl
Make-up Beauty Hhop www.makeupbeautyshop.nl
Make-up Musthaves www.makeupmusthaves.nl
Make-up Your Stash www.make-up-your-stash.nl
Mardy’s Nail & Make-up Shop www.mardymakeupshop.nl
MILD Cosmetics www.mildcosmetics.com
Mineralissima www.mineralissima.nl
Mooie Cosmetica www.mooiecosmetica.nl
MUA Store www.muastore.co.uk
Murad www.murad.nl
NARS Cosmetics www.narscosmetics.eu
Nonpareil Boutique www.nonpareilboutique.com
Olijverie www.olijverie.nl
Online Make-up www.onlinemakeup.nl
Oriflame nl.oriflame.com
Paula’s Choice www.paulaschoice.nl
Pretty Polish www.prettypolish.nl
Pupa Milano Webshop www.pupa.nl
Pure Soap www.puresoap.nl
Puur Skin Care www.puur-skincare.nl
Rituals www.ritualsshop.nl
Schoonheidswinkel www.schoonheidswinkel.nl
Sephora www.sephora.fr
Shizo Natural Cosmetics www.shizo.nl/shop
Shop Je Mooi www.shopjemooi.nl
Sigma Beauty www.sigmabeauty.com
Skin Affair www.skinaffair.nl
Skins www.skins.nl
Skinpharma www.skinpharma.nl
Sleek www.sleekmakeup.com
Style Looks www.stylelooks.nl
The Beauty Bakery www.thebeautybakery.nl
The Body Shop www.thebodyshop.nl
The Green Beauty Shop www.greenbeautyshop.nl
The Makeup Spot www.themakeupspot.nl
Trekpleister www.trekpleisteronline.nl
Unity Cosmetics www.unitycosmetics.com/nl
Urban Decay www.urbandecay.com
Utsukusy Schoonheid www.utsukusy-schoonheid.nl/nl/
Valmont Webshop www.zwitsersecosmetica.nl
Vitamin Store www.vitaminstore.nl
Wat Maakt Je Mooi www.watmaaktjemooi.nl
Webshop Mireille www.huidverzorging-mireille.nl
World of Beauty www.worldofbeauty.nl
W7 Cosmetica www.w7cosmetica.nl
YourSkin www.yourskin.nl
Yves Rocher www.yvesrocher.nl
Zoeva www.zoeva.de

Groene webshops
Arganolie www.arganolie.nl
Big Green Smile www.biggreensmile.nl
Bio Amable www.bio-amable.nl
Cosmania www.cosmania.nl
De Groene Drogist www.degroenedrogist.nl
Easy Cosmetic www.easycosmetic.nl
Eve’s Kiss www.eveskiss.nl
Gezonder.nu www.gezonder.nu
Heel Natuurlijk www.heelnatuurlijk.nl
Holland & Barrett www.hollandandbarrett.nl
Kenko www.kenkoshop.nl
Living Nature www.livingnature.nl
Met Olijf www.metolijf.nl
Natuurlijk Zuiver www.natuurlijkzuiver.nl
Secrets By Nature www.secretsbynature.nl
SOaP7 www.soap7.com
SoloBioMooi www.solobiomooi.nl
The Green Beauty Shop www.greenbeautyshop.nl
Viva Pura www.vivapura.shop/nl/
Webshop Cosmetica www.webshopcosmetica.nl

Parfumerieën
Bol.com parfum www.bol.com
Notino www.notino.nl
Parfumswinkel www.parfumswinkel.nl
Superwinkel www.superwinkel.nl
Parfum www.parfum.nl
Parfumcenter www.parfumcenter.nl
Parfum Webshop www.parfumwebshop.nl
Parfums Webwinkel www.parfumswebwinkel.nl
Parfums Outlet www.parfumoutlet.nl

Postorderbedrijven
About You www.aboutyou.nl
Bonaparte www.bonaparteshop.com
Bonprix www.bonprix.nl
Cecil www.cecil.nl
Heine www.heine-shop.nl
Klingel www.klingel.nl
Mona-Mode www.mona-mode.nl
neckermann.com nl.neckermann.com
Otto www.otto.nl
Wehkamp www.wehkamp.nl

Online shops van winkels
C&A www.c-and-a.com
De Bijenkorf www.debijenkorf.nl
Dolcis www.dolcis.nl
Esprit www.esprit.nl
Forever21 www.forever21.com
H&M www.hm.com
HEMA www.hema.nl
Invito www.invito.com
Miss Etam www.missetam.nl
Only nl.only.com
Scapino www.scapino.nl
V&D www.vd.nl
Van Haren www.vanharen.nl
Vero Moda www.veromoda.nl
VILA nl.vila.com
Xenos www.xenos.nl
Zara www.zara.com

Kleding & Schoenen (NL)
Assem www.assem.nl
Attitude Holland www.attitudeholland.nl
Ballegooyen Modes www.ballegooyenmodes.com/nl
Boohoo nl.boohoo.com
Brandfield www.brandfield.nl
Brooklyn shop.brooklyn.be
Couture Fashion www.couturefashion.nl
David and Thomas www.davidandthomas.nl
Def Shop www.def-shop.nl
Dress no code www.dressnocode.nl
Dresses Only www.dressesonly.nl
Fresh Cotton www.freshcotton.nl
Giga Gaaf www.gigagaaf.nl
Happy Size www.happy-size.nl
Hemd voor Hem www.hemdvoorhem.nl
Henri’s Fashion www.henrisfashion.nl
House of Einstein www.houseofeinstein.com
Jeans Centre www.jeanscentre.nl
Kleding Kopen www.kledingkopen.nl
Kleding Vinder www.kledingvinder.nl
La Paris Boutique www.laparisboutique.nl
Laarzen Shop www.laarzen-shop.nl
Marington www.marington.nl
Mode Dameskleding www.modedameskleding.nl
Munnichs www.munnichs.nl
Nelly nelly.com/nl/
New Look www.newlook.com
Orange Bag www.orangebag.nl
Promiss www.promiss.nl
Shabbies Sale www.shabbies-sale.nl
Smit Mode www.smitmode.nl
Superdry www.superdry.nl
Sweetest Design www.sweetestdesign.nl
Tennis Point www.tennis-point.nl
Trendy Mode www.trendy-mode.nl
Wat Mooi www.watmooi.nl
Winkelstraat www.winkelstraat.nl
Winterjassen www.winterjassen.com
Yoox www.yoox.com
Zalando www.zalando.nl

Kleding & Schoenen (Internationaal)
ASOS www.asos.com
Cath Kindston www.cathkidston.co.uk
David & Goliath Tees www.davidandgoliathtees.com
Dorothy Perkins www.dorothyperkins.com
Lazy Oaf www.lazyoaf.com
Miss Guided missguided.co.uk
Miss Selfridge www.missselfridge.com
Net-a-porter www.net-a-porter.com
Threadless www.threadless.com
TopShop www.topshop.com
Urban Outfitters www.urbanoutfitters.com
Wet Seal www.wetseal.com

Lingerie & Badmode
Chilla www.chilla.nl
Dutch Designers Outlet www.dutchdesignersoutlet.com
Hunkemoller www.hunkemoller.nl
Kousenbenen www.kousenbenen.nl
Lincherie www.lincherie.nl
Livera www.livera.nl
Mioki Lingerie www.mioki-lingerie.nl
Nylonkousen www.nylonkousen.net
Pantys www.pantys.nu
Suzet www.suzet.net

Sieraden & Accessoires
Alles over brillen www.allesoverbrillen.nl
Anna Sofia www.anna-sofia.com
Batucada Store www.batucadastore.nl
Brandfield Horloges www.brandfield.nl/horloges
Brandfield Sieraden www.brandfield.nl/sieraden
Capricci www.capricci.nl
Cowboysbag vanbeeklederwaren.nl/cowboysbag
DC Zilver Juwelier www.dczilverjuwelier.nl
De Oorbel www.deoorbel.nl
Eekelaar Optiek www.eekelaaroptiek.nl
Fuva www.fuva.nl
Horloge www.horloge.nl
Jewelz www.jewelzshop.com
Kish www.kish.nl
Lucardi www.lucardi.nl
Markita www.markita.nl
My Jewellery www.my-jewellery.com
My Unique Style www.myuniquestyle.nl
Quick Jewels www.quickjewels.nl
Riem Enzo www.riemenzo.nl
SieradenStyle www.sieradenstyle.nl
SmartBuyGlasses www.smartbuyglasses.nl
Trendjuweeltjes www.trendyjuweeltjes.be
Wereldse Juwelen www.wereldsejuwelen.nl
Wood Trend www.woodtrend.nl

Tweehands & Vintage
I Love Vintage www.ilovevintage.nl
Top Vintage www.topvintage.nl/nl
Vinties www.vinties.nl

Hobby & Creatief
Bodystamps www.bodystamps.nl
Bruna www.bruna.nl
Hello Kitty Webshop www.hellokittywebshop.com
Live Life Happy www.livelifehappy.nl
Most Cutest www.mostcutest.nl
Parel Paradijs www.parelparadijs.nl

Wonen, Interieur & Eten
Aromaplaza www.aromaplaza.nl
Beauty & Bobs www.beautyandbobs.com/yankee-candle/
Bloomon www.bloomon.nl
Candles and Cards www.candlesandcards.nl
Cartney www.cartney.nl
Collectors Company www.collectorscompany.com
De Geurschuur www.degeurschuur.nl
Fonq www.fonq.nl
Geur Voor Je Huis www.geurvoorjehuis.nl
H&M Home www.hm.com/nl/
Hondenbed www.hondenbed.nl
Joy Flowers www.joyflowers.nl
Kadoshop De Duizendpoot www.kadoshopdeduizendpoot.nl
Merel in Wonderland www.merelinwonderland.nl
My Candle Store www.mycandlestore.nl
Scents & Colors Almere www.scentsandcolorsalmere.nl
Scents & Senses www.scents-senses.nl/
Sensational Home www.sensationalhome.nl
Silk Avenue www.zijdenkussensloop.nl
SwietArts www.swietarts.nl
US Candles www.uscandles.nl
Uw Bloemen &Zo www.uwbloemenenzo.nl
Westwing Now www.westwingnow.nl
ZARA Home www.zarahome.com
Zimbali Candles www.zimbalicandles.nl

Gadgets & Elektronica
BestBuyHoesjes www.bestbuyhoesjes.nl
Cadeau www.cadeau.nl
Cool Gift www.coolgift.com/nl
Dit Verzin Je Niet www.ditverzinjeniet.nl
Dixons www.dixons.nl
Fohnshop www.fohnshop.nl
GadgetBay www.gadgetbay.nl
GSM Punt www.gsmpunt.nl/hoesjes
Hoesjes Direct www.hoesjesdirect.nl
Hoesjes-Outlet www.hoesjes-outlet.nl
iDeal of Sweden www.idealofsweden.nl
Radbag www.radbag.nl
Shop 4 Hoesjes www.shop4hoesjes.nl
Smartphonehoesjes www.smartphonehoesjes.nl
Telefoonhoesjes Store www.telefoonhoesjestore.nl
Telefoonhoesjes XL www.telefoonhoesjesxl.nl
Waterdragon www.waterdragon.nl

Chinese webwinkels
eBay www.ebay.com
AliExpress nl.aliexpress.com
Mini in the Box www.miniinthebox.com/nl
Light in the Box www.lightinthebox.com/nl
Banggood www.banggood.com

Comments 39

  1. Evelien says:

    De webshops staan erbij!

  2. Evelien says:

    De webshop staat erbij!

  3. Evelien says:

    De webshop staat erbij!

  4. Femke says:

    Hi Evelien,

    Wat leuk! Ik wil je graag de webshop aanbevelen waar ik werk, zou super tof zijn.

    http://www.laparfumia.nl

    Groet, Fedelia

  5. trudy says:

    Hallo
    Mag ik bij deze ook een webshop doorgeven.
    http://www.beyou-dameskleding.nl
    Voor dameskleding, tassen en sieraden

    Alvast bedankt, Trudy

  6. Julie says:

    Hi Evelien,

    Wij zijn een webwinkel gespecialiseerd in alle mogelijke soorten leuke, en vooral handige gadgets, http://www.coolgift.com/nl/. Wij zouden het leuk vinden mocht je ons ook in jouw overzicht vermelden 🙂

    Groetjes, Julie

  7. Eva says:

    Hoi Evelien,
    Leuke blog heb je! Ik denk dat GadgetBay.nl niet kan ontbreken in je overzicht met leuke webshops:
    Gadgets en iPhone hoesjes – http://www.gadgetbay.nl
    Groetjes, Eva

  8. katinka says:

    Hoi Evelien,

    superleuk blog! Echt heel leuk om allemaal te lezen. Ik werk bij Ballegooyen Modes. We hebben een webshop en winkel in Dussen. Leuk om erbij te zetten op je site?

    Keep up the good work!

    Groetjes Katinka

  9. Hoi!

    Wat een cool idee!!
    Hieronder een kleine omschrijving van de webshop… :heart3:

    Bijzondere eyecatchers voor je interieur bestel je eenvoudig en snel bij OhMama online. Geef je woonkamer of slaapkamer een levendige look met de kleurrijke kussens en plaids uit de webshop. Of kies voor zo’n kek retro fietskussen voor op de bagagedrager. Zoek je dat ene unieke item of kies je bewust voor duurzame producten, dan ben je hier aan het juiste adres. OhMama stelt ieder kussen en plaid met zorg samen en geeft haar geheel eigen draai aan vintage wollen dekens.
    Ook op verzoek word gecreëerd!!

  10. J. Grolleman says:

    Hoi Evelien,

    Het zou super zijn als mijn webshop ook in jouw rijtje zou mogen staan!
    Het gaat om de webshop http://www.parfumeasy.nl

    Op de website vind je de beste merken parfum maar dan voor eerlijke prijzen.
    Ben dus een stuk goedkoper uit om je favoriete parfum te kopen! Dit pas natuurlijk
    perfect bij je blog.

    Met vriendelijke groet,
    Parfumeasy.nl

  11. Miriam says:

    Hoi Evelien,

    Leuke website!
    Het zou leuk zijn als mijn webshop ook in jouw rijtje erbij mag,
    Het gaat om de webshop: http://www.sweetlittlethingsfrommia.nl
    Op de website vind je leuke en uniek sieraden en accessoires voor een betaalbare prijs.
    Ik heb je vandaag al een mailtje gestuurd of het mogelijk is om een samenwerking aan te gaan.

    Met vriendelijke groet,
    Miriam
    Sweet little things from Mia

  12. Beauty Shop says:

    Ik heb nog een paar merken suggesties:

    DR Renaud: https://www.drrenaud.shop
    Institut Esthederm: https://www.esthederm.shop
    Cenzaa: https://cenzaa.vivapura.shop

    Alvast bedankt!

  13. avadavis says:

    Hou van deze lijsten, en ik heb hen. Ieder meisje moet one.Haha hebben :emo5: :emo5: :emo5: :emo5: :emo5: :emo5:

  14. Hi Evelien,
    Wij zijn een webwinkel gespecialiseerd in 100% biologische, vegan en dierproefvrije cosmetica, http://www.nonique.nl/. Wij zouden het super vinden als je ons ook in jouw overzicht vermeldt 🙂
    Groetjes, Charmaine

  15. Ilse says:

    Hoi Evelien,
    Leuke blog! Een suggestie voor je lijstje deze leuk sieraden webhop: https://www.sparksandjewels.com/
    Groetjes Ilse

  16. Dann Hensums says:

    Hi Evelien,

    Leuke website en blog. We hebben ook een interessante blog die ik bij deze ff onder de aandacht wil brengen:

    http://www.dannhensums.com/nl/blogs/boxershorts/

    gr
    Dann Hensums

  17. Rita says:

    Hoi Evelien,

    Zou je mijn Beauty Fashion Shop er ook tussen kunnen zetten?
    Hartelijk dank voor je leuke initiatief!!

    Groeten,

    Rita
    https://www.beautyfashionshop.nl/

  18. Daphne says:

    Hi Evelien,

    Leuke blog heb je! En wat een schattig neefje!

    Zou jij de websites van schoenenwinkels Van den Assem en Shoeclub erbij willen zetten? 🙂

    https://www.assem.nl/ en https://www.shoeclub.nl/

    Liefs,

    Daphne

  19. Lisa says:

    Hee Evelien,

    Ik heb nog een webshop voor je lijstje de lederhosen winkel: https://www.lederhosenwinkel.nl/lederhosen-dames/
    Zij hebben heel leuke lederhosen voor vrouwen.

    Groetjes,

    Lisa

  20. Hi Evelien,

    leuke blog heb je! Ik heb nog een leuke suggestie:
    http://www.natterman.nl/
    Die past goed bij de Beauty & Gezondheid sectie.
    Zou super zijn als je die wilt toevoegen!

  21. Hoi Evelien,

    hier nog een webshop voor je lijst: http://dagennachtrust.nl/
    Ze verkopen allerlei producten om je slaap te bevorderen.

    Groetjes,

    Charlotte

  22. Parfumdiscount.koeln is a trusted web-based shop that provides an excellent range of perfumes at cost-effective prices. They are also known for offering the finest duftset to their customers.

  23. Nick says:

    Hallo Evelien,

    Leuk en erg handig dat jij webshops verzameld voor jouw volgers!

    Zelf ben ik bied ik originele cadeaus voor mannen (http://mannenbox.com). Misschien interessant voor jouw volgers, alleen al om inspiratie op te doen ;-).

    Groetjes,

    Nick

  24. Jessica says:

    Hoi Evelien!
    Wat een top initiatief om goede webshops te verzamelen in op een overzichtelijke manier.
    Zelf ben ik een jaar geleden FrenchBeauty begonnen waar ik allemaal mooie Franse merken verkoop waaronder Biafine, Bioderma, Homeoplasmine en nog veel meer. De link is https://frenchbeauty.nl

  25. Kim says:

    Handig! Wellicht vind je het leuk om Alles over Brillen (https://www.allesoverbrillen.nl) ook te vermelden?! 🙂

  26. Shoppe says:

    Deze mag zeker niet ontbreken een sieraad graveren http://www.shoppe.nl en voor persoonlijke sieraden!

  27. Alan says:

    Hallo! GANT is een van de grootste groeiende modemerken in nederland. Het zou op deze lijst van andere grote modemerken moeten staan!

    De link is: nl.gant.com

    Bedankt!!

  28. L says:

    Ik ben op zoek naar de
    Mylène personal spray, hoe en waar kan ik deze vinden,
    Dank U wel

  29. Ramon says:

    Onder “Gadgets & Elektronica” kun je ook fonu.nl scharen 🙂 https://www.fonu.nl/

  30. Samantha says:

    Hallo,

    Aparte sieraden en accessoires zijn te vinden bij Yazzy’s Fashion Accessories https://www.yazzys.nl Leuk om ook mee te nemen in de het rijtje 🙂

  31. Samantha says:

    Hallo,

    Oeps foutje gemaakt sorry 😕
    Aparte sieraden en accessoires zijn te vinden bij Yazzy’s Fashion Accessories http://www.yazzys.nl Leuk om ook mee te nemen in de het rijtje 🙂

  32. Erik says:

    Hoi hoi!

    Kun je onder Gadgets & Elektronica misschien http://www.mobiele-aircos.nl plaatsen?😊

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *